Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Otrzymaliśmy „Odznakę Jakości” za projekt „Wie ist es, eine Frau zu sein?”

 Z dużą satysfakcją informujemy, że Krajowe Biuro eTwinning przyznało naszej szkole  Odznakę Jakości za projekt „Wie ist es, eine Frau zu sein?” realizowany przy współpracy ze szkołą partnerską z Turcji. „Fantastyczny projekt, wyjątkowa tematyka, świetnie zorganizowana współpraca, angażujące działania, interesujące efekty. Gratulujemy – projekt spełnia kryteria KOJ – taka wiadomość dotarła do nas 8 maja. Nagroda jest wyrazem uznania dla uczniów i nauczycieli, którzy realizując  projekt, podejmowali szczególnie oryginalne i nowatorskie działania w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zrealizowany przez nas projekt, po spełnieniu wymogów formalnych, został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, korzyści i rezultaty. Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy!