Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu
Europejska Odznaka Jakości dla naszej szkoły za międzynarodowy projekt „Schau in meine Welt”

Dnia 22 października 2018 r. Centralne Biuro eTwinning przyznało naszej szkole Europejską Odznakę Jakości za międzynarodowy projekt „Schau in meine Welt”, realizowany w ubiegłym roku szkolnym. Nad projektem pracowała grupa uczniów z obecnej klasy 3cLO i 3aT pod opieką p. Karoliny Springer– Banach.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W czerwcu 2018 r. nasza szkoła otrzymała 15.000 złotych na zakup książek do Biblioteki Szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020.

Uroczyste otwarcie boiska

Podczas uroczystości 28 września 2018 r. nastąpiło oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego, które jest spełnieniem marzeń zarówno uczniów, jak i nauczycieli.