Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Spotkanie Środowiskowe Nauczycieli Języków Obcych

W dniu 4 listopada 2016 nasza szkoła była po raz siódmy gospodarzem Spotkania Środowiskowego Nauczycieli Języków Obcych. Ponad 70 nauczycieli wzięło udział w wykładach i warsztatach pomagających doskonalić ich warsztat pracy. Poza wysoko ocenioną zawartością merytoryczną zajęć, nauczyciele cieszyli się z ponownego spotkania, wymiany doświadczeń i wspólnego działania. Sponsorami i współorganizatorami Spotkania byli: Wydawnictwo Macmillan Polska, Starosta Wągrowiecki, Wyższa Szkoła Milenium, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, Pearson Longman, Piekarnia Czarnecki
i Gospodarstwo Berwińscy. Nie sposób nie wspomnieć
tu o zaangażowaniu naszych uczniów w sprawną organizację Spotkania i jednoczesnej praktyce zawodowej naszych Hotelarzy i Informatyków.
Serdecznie dziękujemy – do zobaczenia za rok!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 17 18 19