Targi edukacyjne

W piątek 23 marca 2018 po raz kolejny odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle zaprezentowali się bardzo interesująco. Pokaz prowadzili Daniel i Czarek uczniowie klasy drugiej LO. Rozpoczęliśmy musztrą klas mundurowych, nad której przygotowaniem czuwał pan Piotr Lochyński. Dalej pokaz synchroniczny naszych hotelarzy przygotowywany po okiem pani Natalii Białaszczyk i Kingi Ciesielskiej. Nie zabrakło, jak co roku fantastycznych pokazów gimnastycznych naszej młodzieży wytrenowanej przez panią Grażynę Działowską oraz wesołego i skocznego tańca grupy Fantasy Dance, którego opiekunką od wielu lat jest pani Katarzyna Koźlarek. Na zakończenie zaśpiewała nasza szkolna gwiazda Daniel „ENTER” w swoim autorskim przeboju „Dotyk płomieni”.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy.