Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Zakończenie roku szkolnego klas najstarszych

Stało się. Mury naszej szkoły opuściło kolejne pokolenie absolwentów. Zakończenie roku klas najstarszych było, jak zawsze, wyjątkowe. Były przemowy, łzy wzruszenia i podziękowania.
Dyrektor szkoły, pani Iwona Muszyńska – Synoradzka, po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły.
Naszym absolwentom życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach maturalnych i zawodowych (dacie z siebie wszystko, wierzymy w Was!) oraz dostania się na wymarzone studia.
Będziemy za Wami tęsknić!