Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Zachęcamy do głosowania

Powiat wągrowiecki został nominowany w konkursie Zdrowy Samorząd za edukację zdrowotną mieszkańców w ramach programu profilaktyki szczepień przeciwko wirusowi HPV. Zapraszamy do głosowania 

Konkurs „Zdrowy Samorząd” zorganizowany został przez redakcje PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia wraz wydawcą Grupą PTWP.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego wszystkich poziomów, które w sposób najbardziej efektywny realizują zadania w ramach programów polityki zdrowotnej związanych z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń i/lub ich czynników ryzyka. „Program profilaktyki w zakresie zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV typ 6, 11,16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58 w powiecie wągrowieckim na lata 2018-2022” finansowany był 50% z budżetu Powiatu Wągrowieckiego oraz 50% z budżetów Gmin Powiatu Wągrowieckiego: Gminy

Miejskiej Wągrowiec, Gminy Wągrowiec, Gminy Damasławek, Miasta i Gminy Gołańcz, Gminy Mieścisko, Miasta i Gminy Skoki, Gminy Wapno.

Przedmiotowy program przeszedł do II etapu konkursu, podczas którego Rada Konsultacyjna wybierze laureatów.

Ponadto do 15 lutego br. do godziny 12.00 trwa głosowanie czytelników, samorząd który otrzyma najwięcej głosów (klików –   telefon komórkowy, komputer)  zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od czytelników portalu Rynek zdrowia i PortalSamorzadowy.pl.

Zachęcamy do głosowania na stronie:

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2023,114/powiat-wagrowiecki,3735/