Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Stypendia, czyli kolejne sukcesy naszych uczniów

Kolejny wielki sukces uczniów naszej szkoły!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że aż 4 osoby otrzymały w bieżącym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Tegorocznymi stypendystami są:

1. Joanna Mycielska

2. Dobrawa Anna Kasperkowiak

3. Zuzanna Kelm

4. Patryk Sadowski

Ww. Stypendium przyznaje się uczniom, który otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia co najmniej  w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Otrzymaliśmy bowiem informację, że 19 zdolnych uczniów z naszej szkoły spełniło wymogi formalne i otrzymało stypendium Starosty Wągrowieckiego za wybitne wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2020/2021

Oto nasi stypendyści:

1. Marta Ciesielska
  2. Martyna Adamczewska
  3. Weronika Kramczyk
  4. Jakub Gogolewski
  5. Olga Szymczak
  6. Aleksandra Sołtys
  7. Oliwia Majewska
  8. Anna Wieczorek
  9. Martyna Michalska
  10. Agnieszka Hak
  11. Tomasz Kalka
  12. Marta Kowalewska
  13. Julia Łoś
  14. Justyna Macioszek
  15. Aleksandra Piastanowicz
  16. Weronika Pisarek
  17. Anna Rybicka
  18. Jan Teda
  19. Nikola Wawrocka

Jednym słowem – nasi uczniowie są zdolnymi, młodymi ludźmi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z wartości edukacji, która jest drogą do sukcesu. Otrzymane stypendia pozwolą naszym uzdolnionym uczniom dalej rozwijać umiejętności, realizować pasje i zdobywać kolejne sukcesy.

Wszystkim gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!