Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Pilna informacja dla uczniów

Drodzy  Uczniowie!

Od dziś, 25 marca, oficjalnie rozpoczynamy zdalne nauczanie z ocenianiem i sprawdzaniem Waszej obecności. Każdego dnia otrzymywać będziecie materiały z przedmiotów, które macie według planu. Nie muszą one być w faktycznych godzinach. Będą to też godziny popołudniowe. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nie jest jedynymi użytkownikami domowego komputera.

Nauczyciele już z Wami pracowali i być może zostaną zachowane poprzednie zasady kontaktu z nimi. Każdy z nauczycieli poinformuje Was, jakie formy zaliczania kolejnych partii materiału przewiduje. Będzie to zależne od formy pracy, jaką przyjmie.

W tych trudnych czasach potrzebna jest cierpliwość i wzajemna wyrozumiałość. Nowe okoliczności wymagają od nas zdyscyplinowania i odwagi.

Wszystkim życzymy zdrowia i wytrwałości.