Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

FERYJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W ostatni piątek ferii odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Już od 9.00 pojawili się pierwsi chętni do gry. W sumie zebrały się 3 drużyny, razem 28 osób, w tym 5 chłopców. Sędziował pan A. Działowski, a tablicę punktową opiekowały się Angelika Wilk i Amelia Mikołajczak. Nazwy drużyn, typowe do pogody (nie mylić z zimą), czyli RUDE KASZTANY, PSZCZÓŁKI i PĄCZUSIE, wprowadziły wesoły nastrój, ale nie osłabiły ducha rywalizacji sportowej. Mecze były bardzo wyrównane i każdy kończył się krótkim decydującym setem. Po zaciętej rywalizacji l miejsce zdobyły PSZCZÓŁKI, ll PĄCZUSIE, a III RUDE KASZTANY. Warto podkreślić, że Rude Kasztany to jedyna drużyna klasowa (aż 7 zawodniczek i jeden zawodnik z klasy lc4). Każdy uczestnik dostał dyplom i drobne nagrody ufundowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej.